Webové stránky Kemp Pohoda spuštěny
Webové stránky Kemp Pohoda spuštěny
– web v provozu –

A je to tady. 1.2.2022 jsme zmáčkli pomyslné červené tlačítko s nápisem start a nastartovali tak hlavní motor našich nových webových stránek Kemp Pohoda. a to na adrese www.kemppohoda.cz

-co web přináší –

Náš web bude přinášet aktuální informace o dění v kempu, můžete se dočíst o možnostech ubytování, naleznete zde informace o dostupných službách v kempu, aktuálních cenách ubytování a služeb a nechybí ani tipy na výlety, aktivní prožití dovolené a nebo jak si užití případný odpočinek a relax. A v neposlední řadě si můžete rezervovat ubytování v chatkách v našem kempu.

– co web ještě přinese –

Na stránky budou postupně přibývat informace z průběhu rekonstrukce kempu a hlavně tedy o tom co nového se v kempu objeví. Tedy v dohledné době se můžete těšit na  informace o naší pohodové restauraci, která je přímo v kempu, rozšíření nabídky o obytné kontejnery a mnoho dalšího.

– podněty a náměty k webu –

Pokud budete mít pro nás náměty a podněty jak náš web zlepšit, co by na webu nemělo chybět a není to tu není, určitě nám pošlete zprávu prostřednictvím tohoto formuláře.

Děkujeme

    zaškrtněte jaké oblasti se váš dotaz týká

    – závěr-

    Věříme, že naše stránky přinesou našim hostům současným, dostatek informací které povedou ke spokojenému pobytu v našem kempu.